Huawei Band 6 v prodeji: změří skoro 100 sportů

Reklama

Huawei přichází s novým sportovním náramkem, který si poradí s plaváním, měřením stresu i množství kyslíku v krvi. Výsadou je 14 dní výdrže a provázání s aplikací Zdraví s detailní statiskou naměřených hodnot.

 

Huawei Band 6 je novým náramkem pro sportování i každodenní nošení. Díky výdrži 14 dní na nabití se nemusíte starat příliš o stav baterie, ke koupi si připravte 1 499 Kč a vybírat můžete z černé, oranžové a růžové varianty. Náramek přichází na trh současně s téměř shodným náramkem Honor Band 6, který však stojí 1 299 Kč a již jsme jej recenzovali zde. Novinka Honoru je ke koupi černý, šedý nebo béžový, nabídne měření jen 10 sportů, jinak je konstrukčně shodný.

Huawei Band 6 má 1,47palcový AMOLED displej se zkosením hran 2.5D, horní vrsta eliminuje chytání šmouh. Silikonový náramek je patřičně vyztužený a odolný. Náramek obsahuje senzory pro měření kvality spánku, úrovně stresu i okysličení krve a samozřejmě samotné tepové frekvence. V menu najdete možnost měření 96 druhů sportovních aktivit, stejně jako kolega z honoru postrádá GPS a je nutné mít pro mapový záznam napárový mobil. I tento náramek nemá mikrofon a sluchátko a tak příchozí hovory zvládnete na displeji jen odmítnout.

Reklama