Huawei FreeBuds Pro 2: vylepšuje dokonalý zvuk

Reklama

Huawei uvádí pokračování špičkového modelu true wireless sluchátek, lepší je ANC a zvukový systém, potěší výdrž 30 hodin.

Huawei FreeBuds Pro 2 jsou následovníky modelu FreeBuds Pro, které dodnes ke spokojenosti používám (naše recenze). Novinka má opět uhlazený ergonomický design, aby dobře špunty seděly v uších, opět tu máme „oblázek“ nabíjecí pouzdro s USB-C konektorem.

Co se vylapešilo? Nový je Hi-Res Dual Sound systém (V Hi-Res Dual Sound systému dvou měničů, kdy jeden je φ 11 mm dynamický měnič a druhý je měnič s planární membránou, hrají basové a výškové tóny odděleně a přitom v dokonalé souhře. Dynamický měnič se čtyřmi magnety o průměru 11 mm zvyšuje účinnost o 30 % v porovnání s předchozím modelem a přináší 14 Hz basy.), dále pak účinnější ANC  o 15 % ve srovnání s předchozím modelem, celkem odmaže 47 dB hluku kolem nás. Celková výdrž s pouzdrem by měla být 30 hodin, sluchátka zvbládnou duální konektivitu s Androidem a iOS.

Za kolik

Sluchátka půjdou do prodeje až 11.7., ale nedočkavci si je předobjednají od zítra 24.6., navíc s dárekem – fitness náramkem Hauwei Band 7 zdarma. Sluchátka mají oficiální cenovku 4 990 Kč, tedy na korunu stejně jako předchozí model v roce 2020. Navíc budou hned ve 3 barvách – stříbrné modré, stříbrné šedé a keramicky bílé.

Reklama