Huawei Honor 2: čtyřjádrový smartphone s dlouhou výdrží [preview]

Reklama

Huawei právě začíná v Česku prodávat čtyřjádrový mobil s operačním systémem Android, 8Mpx fotoaparátem, čtyř a půl palcovým displejem a výrazně zvýšenou výdrží na jedno nabití. Řeč je o modelu Huawei Honor 2.

Štve vás, jak krátkou dobu na jedno nabití současné smartphony vydrží? Pak se podívejte na parametry smartphonu Huawei Honor 2. Podle katalogového listu má sice baterii s kapacitou jen 2 150 mAh, výrobce ale tvrdí, že má zvýšenou výdrž. Kromě toho je Huawei energeticky šetrný po stánce použitých komponent i různých úprav v softwaru. Měl by tak vydržet přibližně o 30 % déle než srovnatelné přístroje.

Huawei_Honor_2_1 Huawei_Honor_2_6

Tím jsme vyčerpali hlavní lákadlo, nyní už tedy jen o něco více strohý popis parametrů. Huawei Honor 2 je přístroj s rozměry 134 × 68 × 11 mm a hmotností 145 g. Jeho displej má úhlopříčku 4,5″ a zobrazuje 1 280 × 720 bodů v 16 milionech barvách. Čtyřjádrový procesor s frekvencí 1,4 GHz slouží k běhu operačního systému Android 4 Ice Cream Sandwich.

Huawei_Honor_2_5 Huawei_Honor_2_4

Co se týče paměti, pro běh systému a aplikací je k dispozici 1 GB, pro uložení vašich dat pak dalších 8 GB rozšiřitelných paměťovou kartou o dalších až 32 GB. Díky podpoře Wi-Fi, sítě 3G a datového zrychlení HSPA můžete těchto cca 40 GB snadno rozšířit za pomocí některého cloudového disku. Hlavní fotoaparát má rozlišení 8 Mpx, dokáže natáčet fullHD videa s třiceti snímky za sekundu. Pro lepší focení je doplněn diodovým bleskem a autofokusem.Huawei_Honor_2_2 Huawei_Honor_2_3

Huawei Honor 2 je od března dostupný v černém provedení za doporučenou cenu 7 990 Kč.

 

Huawei Honor 2 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama