Huawei Honor: pověsti o dobré výdrži nelhaly (měření)

Reklama

Huawei na to šlo s Honorem jednoduše ve stylu větší baterie = větší výdrž. Výrobce zapracoval i na spotřebě systému, to si přečtete v naší recenzi. My jsme změřili výdrž v různých režimech používání a ještě jsme pro vás natočili na video. Vydrží Honor celou sérii Spartacuse?

Huawei Honor jsme podrobili detailní recenzi, přečtěte si zde. Pozornosti neunikla baterie s kapacitou 1 930 mAh a vylepšené systémové procesy, které jsou méně náročné na baterii. Papírově Huawei dá 380 hodin pohotovosti a 400 min pro hovory.

Co a jak jsme měřili?

Huawei Honor jsme podrobili testům výdrže při hraní hry, poslechu hudby a sledování videa. Telefon jsme nabili, vložili SIM, vypnuli Wi-Fi a šli jsme na to.

Naměřená doba hraní hry: 4:23 hod

Jako testovací hra mi posloužila Tower Defense s dlouhou dobou hraní, displej svítil naplno, hra vyžaduje hodně doteků na displeji. Po tolika hodinách hraní v kuse byly moje ruce zatuhlé, pochybuji, že by někdo hrál takto dlouho na jeden zátah.

Naměřená doba poslechu: 23:41 hod

Jestli patříte mezi ortodoxní mobilní posluchače hudby, tak Honor vás uspokojí dokonale. Jelikož hudební přehrávač nepotřebuje svícení displeje, není problém poslouchat dlouhé hodiny v kuse. V našem případě jsme spustili hudbu naplno do sluchátek, mobil se poroučel po neskutečné době!

Naměřená doba sledování videa: 12:17 hod

Filmy jsem v Honoru přehrával v aplikaci MX Video Player, nechal jsem dokola přehrávat jeden díl seriálu Spartacus s titulky. Displej svítil naplno, stejně na 100 % hrála špuntová sluchátka. Mobil bude hrát polovinu dne v kuse, pro ilustraci výdrže – každou 82. minutu ubylo 10 % baterie, na videu je také vidět, že Honor upozorňuje na stav 29 % a poté 15 %.

Přes 12 hodin promítání filmu se vešlo skoro do 1 minuty časosběrného videa!

Reklama