Huawei láká na zlatý Ascend Mate 7

Reklama

Huawei svůj nejlepší model v nabídce obohatil o zlatou barvu, více RAM, větší pamětí a ještě o podporu dual SIM. Novinka by měla stihnout vánoční nadílku, je potřeba se připravit na výdaj 15 590 Kč.

HuaweiAscendMate7_1HuaweiAscendMate7_2

Huawei Ascend Mate 7 je hliníkový krasavec s tloušťkou 7,9 mm a špičkovou výbavou, která jej právem usadila mezi top modely smartphonů. Mobil s 6palcovým displejem fullHD rozlišení pohání 8jádrový procesor a 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti. Novinkou je hybridní slot dual SIM, druhá zásuvka totiž umí i microSD karty. Elegantní zlatá barva rozšiřuje nabídku Mate 7 v šedém nebo černém odstínu.

HuaweiAscendMate7_9HuaweiAscendMate7_8HuaweiAscendMate7_6HuaweiAscendMate7_5

Pořádný stroj zaslouží velkou baterii, tady se jedná o kapacitu 4 100 mAh. Jak je zvykem u Huawei, s energií se hospodaří co nejlépe díky vypnutým procesům i jader procesoru na pozadí, ale uživatel nic nepozná. Majitelé ocení senzor otisku prstu pro zabezpečený přístup do telefonu. Jasnou samozřejmostí je kompletní podpora datových přenosů s LTE a NFC, vynikající 13Mpx fotoaparát, různá čidla pohybu, gravitace, kompas atd.

HuaweiAscendMate7_4HuaweiAscendMate7_3HuaweiAscendMate7_7HuaweiAscendMate7_10

Reklama