Huawei má nové hodinky, sluchátka a powerbanku

Reklama

Huawei v Paříži před pár dny neukázal jen špičkové telefony P30 a P30 Pro. Svoje místo dostalo i několik kousků příslušenství, které z nich je podle nás nejlepší?

Po představení Huawei P30 a P30 Pro jsme se v Paříži dočkali i několika novinek v příslušenství. Za pozornost stojí určitě sluchátka Huawei FreeLace, která slouží pro pohodlný bezdrátový poslech hudby. Navíc zaujme řešení jejich nabíjení, ovládací modul s baterií se odpojí od kabelu a díky portu USB-C se sluchátka dají pohodlně nabít z baterie mobilu. Současně se takto jednoduše s mobilem párují. Stylové řešení přinese výdrž až 18 hodin, sluchátka v hodnotě asi 2 500 Kč jsou dostupná v několika barvách – černé, oranžové, zelené a stříbrné.

Bílá krabička s názvem Huawei SuperCharge 12000 byla odhalena jako výkonná powerbanka s kapacitou 12 000 mAh pro nabití telefonů. Díky vysokému výkonu 40 W na výstupu nabíjí stejně rychle jako nová sítová nabíječka, kterou dostanete při koupi P30 a P30 Pro. Pro využití čekají sloty USB a USB-C. Powerbanka v bílé nebo modré barvě vyjde na asi 2 500 Kč.

Fanoušci chytrých hodinek zajásali při představení nových barevných variant Huawei Smart Watch GT. Hodinky s výdrží až 14 hodin jsme představili už na podzim, teď přibyly dvě verze Active a Elegant. Active má 46 mm ciferník, Elegant pro dámskou ruku mají jen 42 mm. Elegant koupíme v černé a bílé barvě, sportovněji vypadají Active s oranžovám nebo zeleným náramkem.

Reklama