Huawei Mate 20 Pro fotí Londýn [preview]

Reklama

Byli jsme u slavnostního představení nové vlajkové lodi Huawei v Londýně. Tamtéž jsme mohli naplno zkoušet fotografické schopnosti telefonu a ten nezklamal. Tady jsou naše první dojmy.

Huawei Mate 20 Pro

Rozměry: 156 × 72 × 9 mm, 189 g
Displej: 6.39″, 1440 × 3120 bodů, 16 mil. barev, OLED
Procesor, systém: 8 jader, 2600 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 6000 MB, 128000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS
Fotoaparát: 40+20+8 Mpx, video: 4K autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena Huawei Mate 20 Pro v českých e-shopech: Kč - Kč (Zdroj: Heureka.cz, )

Huawei Mate 20 Pro doprovází samé superlativy, a není divu, takhle povedený telefon jednoduše umí udělat dojem snadno. Ať už je řeč o konstrukci, skvěle čitelném zahnutém displeji či výkonu předních a zadních fotoaparátů. Na zádech jsou hned tři společně s LED bleskem, každý z nich je určený na něco jiného. Hodí se pro focení širokoúhlých záběrů i precizního makra od pár centimetrů.

Telefon padne skvěle do ruky, náš model je vyvedený v zelené barvě, kterou v ČR neseženete. Tady je k dostání modrá, černá a efektní twilight s barevným přechodem. I přes veliký displej přes 6 palců padne skvěle do ruky, jelikož je protáhlý a vyšší, nejde o nějakou „placku“. Ani vyšší hmotnost není překážkou, telefon je v ruce jako doma. Po designové stránce potěší roztažený displej, který má až 91 % přední strany. Překvapením může být čtečka otisků prstů integrovaný ve spodní polovině displeje, tohle se nám líbí moc!

Pro focení se můžete naplno spolehnout na automatiku, případně si přepnete řežim focení na běžný nebo široký záběr, abyste měli na fotce všechno. O zbytek se postará automatika, jako třeba o efektní rozostření pozadí při focení lidí, nebo přidání krásy do obličejů. Velmi dobře si poradí s nedostatkem světla, hodí se pro focení uvnitř restaurací i po setmění. Další dojmy z používání najdete v připravovaném článku.

Huawei Mate 20 Pro fotogalerie

Fotogalerie – uvnitř a ve tmě

Reklama