Huawei Mate 30 Pro připlouvá na český trh, chystejte 24 999 Kč

Reklama

Vlajková loď Huawei přichází do Česka s hromadou dárků a VIP servisem. Místo služeb Googlu počítejte s aplikacemi v rámci Huawei Mobile Services (HMS) pro Android 10.

Huawei Mate 30 Pro ve stříbrné variantě vás vyjde na 24 999 Kč. Půjde předobjednat od 27. 1., oficiální prodej začne 10. 2. v eshopu výrobce na eshopu Huawei, stejně tak v oficiálních kamenných obchodech Huawei ve Westfield Chodov a Quadrio v Praze. Více jsme o telefonu psali v zářijovém článku, vč. technických parametrů. Telefonů bude omezené množství, speciální várka dárků vypadá hodně zajímavě.

K mobilu dostanete bílá bezdrátová sluchátka FreeBuds 3, která jsme testovali. Dále to bude VIP servis a voucher na hodinky Huawei Watch GT 2 za pouhou 1 Kč. VIP servis obsahuje 6měsíční záruku na výměnu obrazovky (1x za 6 měsíců výměna obrazovky/nebo zadního krytu), poukaz na hodinky Huawei Watch GT 2 do e-shopu Huawei za 1 Kč, stačí vyplnit dotazník spokojenosti, který zákazníci obdrží dva týdny po nákupu. Pokud si majitelé nebudou vědět s mobilem rady, bude připravena speciální linka se specialisty, kteří poradí.

Reklama