Huawei Mate S: pozdrav z nejvyšších míst [preview]

Reklama

Vlajková loď výrobce láká na kovovou konstrukci a špičkový hardware, který se stará o Android 6.0. Výborný displej, čtečka otisků prstů, kvalitní fotoaparát. Nejen to jsou hlavní taháky ke koupi.

HuaweiMateS_3

Huawei Mate S

Rozměry: 150 × 75 × 7 mm, 156 g
Displej: 5,5″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, AMOLED
Procesor, systém: 2200 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 3000 MB, 32000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HUAWEI Mate S v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Pokud sháníte mobil s větším displejem, nesmíte si nechat ujít kandidáta od Huawei. Mate S má displej 5,5 palců s 1080p rozlišením, který je zasazený v konstrukci, jejíž tvary a provedení vás budou skvěle reprezentovat. Kov sice v zimě dost chladí, ale zase dává pocit výjimečnost a spolehlivosti při každodenním používání.

HuaweiMateS_13HuaweiMateS_11

Mate S koupíte za cenu přes 15 tisíc Kč ve dvou provedeních – v šedé a šampaňském odstínu. Barvu uvidíte hlavně na zadní straně, kde se pod sebou srovanaly fotoaparát s LED bleskem a čtečkou otisků prstů. Matná zadní strana nechytá otisky a přitom je dost hladká na dotek. Nenápadná čtečka se postará o bezpečnost mobilu, evidovat lze několik otisků a rychlost čtečky je skvělá, stačí přiložit a už se mobil odemyká.

HuaweiMateS_7HuaweiMateS_3

Pro focení se mobil určitě hodí, fotí dobře zblízka i dál, video je rovněž slušné. Další postřehy najdete v chystané velké recenzi.

dav

1080p video z Huawei Mate S

Reklama