Huawei Nova 5T: ultimátní fotograf se 3D efekty na krytu

Reklama

Stylová konstrukce a hlavně vynikající fotografické schopnosti. To je nový nástupce loňského populárního modelu Nova 3, na který musíte našetřit 9 999 Kč.

Huawei Nova 5T je nástupcem před rokem testovaného modelu Nova 3, který nás zaujal zejména výbornými fotkami. Loňská novinka začínala na ceně 10 990 Kč, na tu letošní vám stačí o tisícovku méně. Nova 5T koupíte ve třech barvách – černé, modré a fialové se 3D/holografickými efekty na krytu se speicální strukturou. Naživo to bude určitě vypadat parádně. O velikosti displeje není pochyb, velký 6,26 palců je hodně prostoru pro multidmédia i hraní her.

 

Nejnovější Android spoléhá na výkon špičkového procesoru Kirin 980 a 6 GB RAM, pro ukládání fotek a videí je v mobilu 128 GB (lze přidat microSD kartu). Za zmínku stojí podpora dualSIM, i baterie 3 750 mAh s podporou rychlého nabíjení z přibalené nabíječky SuperCharge s výkonem 22,5 W. Na 50 % baterie to půjde jen za 30 min. Hlavní slovo ve výbavě má 4násobný fotoaparát – hlavní 48Mpx snímač, 16Mpx ultra širokoúhlý objektiv, 2Mpx makro, 2Mpx snímač pro hloubku ostrosti. Vepředu pak v „průstřelu“ čeká v displeji 32Mpx fotoaparát.

Reklama