Huawei oficiálně: fitness náramek Band 6 i hodinky Watch Fit Elegant

Reklama

Huawei zahájil prodej dalšího nositelného příslušenství, které se drží velké popularitě. Na řadě je tak šikovný chytrý náramek Band 6, dámská verze hodinek Watch Fit Elegant, váha váha Scale 3 a počítačový monitor Displej 23.8“. Navíc tento víkend můžete mít další produkty výrobce vše s pořádnou slevou na oficiálním eshopu.

Huawei se oficiálně pochlubil novým fitness náramkem Huawei Band 6 – jde o náramek s dobře čitelným 1,47″ FullView displejem, nechybí mu nezbytné senzory pro monitoring SpO2, měření kvality spánku i sledování výkonu u desítek sportovních činností.

Band 6 už dostal na virtuálním veletrhu CES ocenění, nyní je u nás dostupný za 1 499 Kč v černé, růžové nebo oranžové barvě, náramky se dají snadno měnit.

 

Zájemci o nové produkty Huawei můžou na eshopu ušetřit – při koupi ve dnech 23 – 25.4. nejrychlejší kupující dostanou získají za recenzi produktu chytrou váhu nebo sluchátka zdarma (např. u Band 6 prvních 30 kupujících za recenzi dostanou sluchátka HUAWEI AM116). Dále následují zajímavé slevy 5 až 55 %, k nákupu je nutná registrace, slevy platí například na routery, hodinky Watch GT a další. Více na webu víkendové nabídky Huawei eshopu.

Dámy ocení nové hodinky Huawei Watch Fit Elegant v bílé nebo tmavé barvě s kovovým tělem. Za hodinky dají 2 999 Kč a za recenzi dostanou chytrou váhu Scale 3.

Na eshopu je také nově 24palcový FullHD počítačový monitor Huawei Displej 23.8″, psali jsme již zde. O víkendu vyjde na 3 199 Kč, místo běžné ceny 3 599 Kč.

 

Reklama