Huawei P30 Lite – 3 fotoaparáty za 8 999 Kč

Reklama

Čínský Huawei využívá slávy vlajkové lodi Huawei P30 Pro a přináší odlehčený model Lite, ovšem také s trojitým fotoaparátem. Čeká na vás AI pro focení, 48 Mpx snímač a hned tři barevné varianty telefonu.

Huawei P30 Lite je atraktivní novinka s cenovkou těsně pod 9 000 Kč (viz Heuréka) a koupit ho můžete třeba ještě dnes. Pokud se rozhodnete do 12. května, dostanete reproduktor Huawei CM51 v hodnotě 350 Kč zdarma. Telefon se pyšní 6,15palcovým displejem s malým výřezem pro fotoaparát uprostřed, ve výbavě najdeme rychlé odemykání mobilu obličejem. Vzadu nechybí blesková čtečka otisků prstů, konstrukce může být černá, bílá nebo efektně modrá s přechodem.

Nový Huawei míří hlavně na mobilní fotografy a tak tu prim hraje trojiý fotoaparát – 48 Mpx jako hlavní, 8 Mpx pro širokoúhlé záběry a 2 Mpx jako snímač hloubky scény. Určitě potěší vnitřní paměť 128 GB i 4 GB RAM, nechybí 8jádrový procesor Kirin. Doplnit se dají microSD karty, telefon podporuje dualSIM, vše pak ohlídá Android 9.0. Baterie s kapacitou 3 340 mAh podporuje rychlonabíjení.

Reklama