Huawei P9 Lite: opravdu spolehlivý [preview]

Reklama

Další vydařený kus z továrny Huawei nese jméno P9 Lite. Nástupce oblíbeného P8 Lite se opět hodně povedl a už od prvních okamžiků přináší uspokojení z jeho používání.

huawei_p9_lite_8huawei_p9_lite_7

Perfektní zpracování konstrukce, čtečka prstů, slušný fotoaparát a dostatečná kapacita baterie. Navíc P9 Lite přihazuje přehledné prostředí Androidu, který pohání odladěný hardware. Co víc si přát? Huawei P9 Lite se k nám dostal v elegantní bílé barvě a už od prvních chvil je jasné, že zájemci o kvalitní mobil Huawei nesáhnou vedle.

Huawei P9 Lite

Rozměry: 147 × 73 × 8 mm, 147 g
Displej: 5,2″, 1080 × 1920 bodů, 16 mil. barev, IPS LCD
Procesor, systém: 2000 MHz, Android
Paměť, úložiště, karta: 2000 MB, 16000 MB, ano
Data: GPRS EDGE HSDPA HSUPA Wi-Fi LTE
Další konektivita: NFC GPS microUSB 3,5mm jack
Fotoaparát: 13 Mpx, video: 1080p autofokus blesk
Podrobné specifikace
Aktuální cena HUAWEI P9 Lite v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Huawei P9 Lite stojí necelých 7 tisíc korun, koupit ho můžete v bílé nebo černé barvě. V bílé se velmi povedl, radost udělá matný zadní kryrt, který se zbytečn neumatlává od prstů. Pevná konstrukce díky kovovému rámečku dává jistý pocit při používánhí telefonu, pro úplnost dodávám, že na displeji není Gorilla Glass. Telefon váží do 150 g, tloušťka je příjemných 7,5 mm, velikost displeje 5,2 palců dostačující, rozlišení 1080p perfektní!

huawei_p9_lite_5huawei_p9_lite_6

Nad displejem nechybí informační LED, vlevo se nachází ukrytý hybrídní slot dual SIM, nebo SIM + microSD karta. Napravo pak najdete tradiční ovládání hlasitosti a zámek. Telefon dostal dva reproduktory a microUSB na spodní straně. První okmažiky s telefonem ukazují na rychlou odezvu prostředí Androidu a rovněž dobré výsledky fotoaparátu. Podívejte se sami na galerii. Tradiční recenzi připravíme v následujících dnech.

Huawei P9 Lite – 1080p video

Reklama