Huawei U8350 Boulder: Android dostal QWERTY klávesnici (videopreview)

Reklama

Tenhle levný Android si můžete dokonale osahat. Doteky má rád na displeji i QWERTY klávesnici, hodit se bude hlavně milovníkům sociálních sítí a komunikace. Mobilu nechybí nic podstatného, smířit se musíme s Androidem 2.2 a pomalejším procesorem.

 

Huawei U8350 Boulder se prodává v černé nebo stylovější testované bílé barvě. Bílý kabát spíše přirovnám k perleťové, povrch je matný a nechytá otisky. Základní příslušenství si prohlédněte ve videu, ovládání Androidu na QVGA displeji o velikosti 2,6″ jsme vyzkoušeli také. Drobná tlačítka klávesnice pod displejem jsou vyboulená a podsvětlená. Právě bílé světlo pod bílými tlačítky trochu mate a ztrácí na přehlednosti i ve dne. Hlavní klávesa není kolečko, nýbrž čtyřsměrová klávesa, pod displejem poslouží dvojice barevných tlačítek.

Huawei U8350 Boulder lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

 

S natáčením videí na Mobinfo.cz začínáme a stále ladíme, tato jsou pořízena bez zvukové stopy. Děkujeme za pochopení.


První dojmy ukazují, že si majitelé musí zvyknout na horší rozlišení displeje, odezva systému by také mohla být lepší, ale vzhledem k ceně se dá tolerovat. Boulderu nechybí datová výbava s Wi-Fi a 3G sítěmi, jistotu neztratí v podpoře microSDHC karet pod zadním krytem. Od fotoaparátu s 3,2Mpx snímačem nečekejme zázraky, podívejte se na galerii, na nějaké to cvakání postačí určitě.

Podrobnější test a pohled na konstrukci a funkce mobilu Huawei Boulder čekejte v recenzi.

Ukázkové fotografie na videu

Reklama