Huawei vylepšuje starší hodinky Watch GT2 a GT2e

Reklama

Huawei nezapomíná ani na legendrání a stále oblíbené modely hodinek, posílá jim nový firmware, ciferníky a vylepšuje funkce počasí.

Huawei spustil vlnu aktualizací pro hodinky Huawei Watch GT 2 a Watch GT 2e. Huawei spustil možnost instalace ciferníků z aplikace Zdraví na iPhonech, to bylo možné jen pro Watch GT2 Pro. Aktuální verze je tak pro Huawei Watch GT 2 verze 1.0.12.12 a pro GT2e verze 1.0.7.16

Novinkou je nálož informací v aplikaci Počasí v hodinkách – přibyly časy východu a západu slunce dle aktuální polohy, dále fáze Měsíce, a současně informace o přílivu a odlivu při pobytu u moře. V aplikaci Barometr umí dokonce varovat před výrazně špatným počasím.

Z vizuálního hlediska potěší nové bezplatné ciferníky včetně od českých autorů nejnovější ciferník v češtině se jmenuje SwiftCZ. V dalších týdnech se zpřístupní pro majitele s Androidem obchod s placenými ciferníky, jak již funguje na mobilech s HMS bez podpory Googlu.

Aktualizace se uvolní postupně, během následujích týdnů, kontrolovat ji lze v aplikaci Zdraví. Zkušenosti s updatem můžete probírat na fóru Huawei – aktualizace GT2, aktualizace  GT2e, recenzi hodinek Watch GT2 najdete zde.

 

Reklama