Huawei Watch Buds – hodinky a sluchátka v jednom koupíte za 11 990 Kč

Reklama

Chytré hodinky Huawei překvapují promyšleným designem – po odklopení ciferníku totiž nabízejí prostor k uschování sluchátek. A to se může hodit!

Huawei Watch Buds již koupíte například na Alza.cz za nemalých 11 990 Kč. Ale pozor, za jednu cenu máte jak hodinky, tak bezdrátové špunty. Hodinky navazují na populární funkce jiných modelů výrobce, tady mluvíme o monitoringu až 80 sportovních aktivit, nechybí skvěle čitelný AMOLED displej, mikrofon i reproduktor na telefonování ze spárovaného mobilu, měření kyslíku v krvi, pokročilý monitoring spánku apod.

Současně se dá spolehnout na odolné ocelové tělo hodinek i odolnost proti stříkající vodě IPX7, nejsou tak zcela vodotěsné. Ohledně výdrže se šetřilo s ohledem na menší baterii, ale výrobce počítá se 3 dny používání v kuse nebo 7 dní v úsporném režimu. Z baterie hodinek se dobíjí vložené špunty, které se vyjmou po odklopení ciferníku. Sluchátka drží na místě díky magnetickým kontaktům, při poslechu lze zapnout ANC. Sluchátka jsou zcela shodná, takže nezáleží na tom, jestli je levé nebo pravé.

Reklama