Huawei Watch GT 2e: kolik kyslíku máte v krvi?

Reklama

Jarní trh s nositelným příslušenstvím může vyhlížet nový model hodinek od Huawei. Přichází se zajímavou cenou i svěžím designem, navíc se speicálními funkcemi pro dámy.

Huawei Watch GT 2e se ukázaly světu poprvé na představení řady mobilů P40. Nové hodinky mají být levnější verzí populárních Huawei Watch GT2 (naše recenze), které jsou nyní ke koupi za asi 6 000  Kč. Novinka míří trochu níže, v barvách Graphite Black, Pava Red a Mint Green budou za 4 499 Kč. První předobjednávky lze provádět 13. – 19.4., v obchodech pak budou den na to.  Uvedené GT2  dostanou novou barvu Frosty White, ale ty už vyjdou na 5 999 Kč v průběhu dubna.

Odlehčené GT 2e mají mít také 2týdenní výdrž na jedno nabití, což je hlavní dobrá zpráva. Dále potěší, že mají stejně jako GT2 integrované GPS a SpO2 senzor pro měření okysličení krve. Kovové tělo hodinek slibuje dobrou odolnost, samozřejmostí je norma krytí proti vodě a potu i prachu, s hodinkami se můžete vydat třeba do bazénu.

Huawei přichází s atraktivními barvami pro sportovně laděné uživatele, kromě černé potěší červená a zelená. AMOLED displej nabízí parádní čitelnost, jak jsme si ověřili u GT2. Hodinky obsahují spoustu tréninkových režimů, měření kvality spánku, to vše pak analyzujete v aplikaci Zdraví v mobilu.

Reklama