Huawei Watch GT 3 Pro: elegantní keramika [první pohled]

Reklama

Huawei pustilo do prodeje elegantní chytré hodinky v bílém provedení s keramickým páskem. Konečně mohou dámy ladit outfit i s kusem techniky na zápěstí, design se totiž povedl na jedničku.

Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition 43 mm  – novinka přichází společně s titanovým modelem do prodeje, u keramické varianty výrobce spoléhá na pečlivou výrobu – při výrobě prochází 13 procedurami včetně broušení a leštění diamantovými brousky. V balení s hodinkami dostanete bezdrátovou nabíječku (také bílou) a nářadíčko pro úpravu délky pásku. Nejdražší varianta nových GT 3 Pro hodinek vyjde na 13 990 Kč, aktuálně k nim dostanete sluchátka ve tvaru rtěnky gratis.

Keramika dává hodinkám příjemný vzhled, hodinky se lesknou, povrch je hladký a chladivý. Bílá barva se rozlévá i na spodní stranu, takže elegance nemizí, ani když je sundáte z ruky. Zkrácení pásku hodinek je pro dámské zápěstí nutností, přibaleným šroubováčkem stačí povolit zámečky a zbavit se jednoho, dvou kousků pásku. Stačí k tomu základní zručnost, moje manželka si s tím během pár minut poradila sama.

„Na hodinky je radost se podívat, líbí se mi zlatá vlnka, která obíhá ciferník, stejně tak zlaté detaily na bočních tlačítkách. Bílou barvu pásku nikde nic neruší, hodinky jsou tak díky bílé barvě univerzální k použití s různými outfity. Super je rychlonabíjení s bezdrátovou nabíječkou, už za pár minut naskočí několik procent výdrže a zase je na pár dní vystaráno.“

Reklama