Huawei Watch GT 3 Pro: nové hodinky s keramickou elegancí

Reklama

Huawei představil dva nové modely hodinek Watch GT 3 Pro, vyberou si pánové i dámy. Poprvé se setkáváme s keramickým páskem hodinek, které lze stylově vyladit s outfitem.

Huawei s dalším pokračováním chytrých hodinek s Harmony OS nezapomíná na sportovce z řad můžů i žen. Za sportovní hodinky na ruce se nemusí „stydět“ ani v kombinaci s drahým outfitem. Bílé provedení Huawei Watch GT 3 Pro s bílým koženým nebo keramickým páskem vypadá opravdu skvěle, jak jsme viděli naživo. Huawei uvedl hodinky s využitím osobností, mezi které patří například Monika Bagárová, která zmínila možnost vyladění outfitů s hodinkami.

Huawei Watch GT 3 Pro Series jsou hodinky jako vlajkové lodě, podobně jako loňské Watch 3 Pro obsahují Harmony OS a shodné prostředí s možností instalace aplikací z galerie. Opakuje se dlouhodobá výdrž 14 dní u titanové větší pánské edice a dámy se určitě spokojí se 7denní výdrží keramické edice. Huawei mírně upravil design, součástí výbavy jsou nové ciferníky a pár vylepšení, novinkou je například EKG snímání s certifikací pro monitoring stavu srdce, bude dostupné v EU asi v červnu. Opět tu máme otáčecí korunku pro rolování seznamy a menu, stejně tak haptickou odezvu (při rolování korunka vrní), bezdrátové rychlé nabíjení, monitoring spánku, SpO2, stresu, 100 sportovních výkonů atd…

Největší rozruch budí Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition 43 mm  – výrobce keramiku použil na těle i náramku, při výrobě prochází 13 procedurami včetně broušení a leštění diamantovými brousky. Hodinky se ve skutečnosti lesknou, jsou hladké a příjemné na dotek. Nový ciferník se během dne mění, ve dne je to rozvíjecící se květ, v noci ciferník tmavne. Hodinky jsou i provedení s koženým bílým páskem, zvlněné okruží kolem displeje je pak stříbrné, keramická edice jej má v „růžovém zlatě“.

Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition 46 mm mají standardní velikost displeje 1,43 palců jako třeba zmíněné Watch 3 Pro, safírkové sklíčko chrání displej, tělo je z titanu a dole senzory hlídá keramika. Větší tělo snese větší baterii, výdrž 14 dní v kuse je tak ideální.

Ceny nových hodinek již byly odhaleny a najdete je také na oficiálním eshopu Huawei. K hodinkám jsou přiřazeny různé akce, například k dámským dostanete červená sluchátka Lipstick.

  • Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition s nerezovým páskem – 11 990 Kč
  • Huawei Watch GT 3 Pro Titanium Edition s koženým nebo silikonovým páskem – 9 490 Kč
  • Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition s koženým páskem – 10 990 Kč
  • Huawei Watch GT 3 Pro Ceramic Edition s keramickým páskem – 13 990 Kč

Reklama