Huawei Watch GT 3 SE: za skvělou cenu 2 týdny výdrže

Reklama

Huawei přináší lehké a dostupné hodinky, které nabídnou osvědčenou výbavu, odolnost a hlavně skvělou výdrž. S cenou těsně nad 4 500 Kč rozhodně stojí za pozornost.

Huawei Watch GT 3 SE jsou sympatickým sourozencem špičkových hodinek Huawei. Speciální edice (SE) se nepotřebuje chlubit tlakoměrem, podporou eSIM, měřením teploty kůže a jiných vymožeností. Jednoduše nabízí osvědčený základ funkční výbavy, který je u Huawei samozřejmě i tak dost bohatý. Za 4 699 Kč je koupíte na eshopu Huawei a u prodejců .

Hodinky s velikostí 46 mm a hmotností jen 36 g jsou již v prodeji s černým nebo zeleným silikonovým páskem, pokud se vám nelíbí, jednoduše si dokoupíte jiný. Jen 11 mm tenké tělo hodinek s výborně čitelným displejem  AMOLED 1,43 palců obsahuje samé důležité senzory, hodinky podporují měření 100 různých sportů a činností, je tu pokročilý monitoring spánku, měření okysličení krve SpO2, samozřejmě kompletní podpora GPS a dalších polohových služeb. V rámci systému Harmony OS je tu podpora aplikací pro poslech hudby, organizace času apod.

GT3 SE umí telefonovat – obsahují mikrofon i reproduktor, nabíjí se magnetickou bezdrátovou nabíječkou a jedním z hlavním plusů j až 14 dnmí výdrže při střídmém používání. A také 7 dní při častém měření tréninků apod. V obou případech takové hodnoty potěší.

 

Reklama