Huawei Watch GT 3 – v kovovém stylu [živé foto]

Reklama

Nové hodinky od Huawei přicházejí oděny v nerezu, s osvědčenou bohatou výbavou nejrůznějších senzorů a navíc ve dvou rozměrech a nabídkou řemínků pro každou příležitost.

Huawei Watch GT 3 navazují na to nejlepší, co nám ukázal výrobce v modelu Huawei Watch 3 a Watch 3 Pro. Tedy operační systém Harmony OS s možností instalací aplikací, pokročilé fitness funkce s monitoringem spánku a šikovnou mobilní aplikací. Opět však nedostaneme NFC platby a není tu Wi-Fi a možnost eSIM jako u řady Watch 3 (ta ale stále v CZ podmínkách nefunguje). Nové Watch GT 3 to hrají především na styl, nízký profil a oku lahodící řemínky. A to se určitě povedlo, snadno tak připomínají klasické ručičkové hodinky.

Huawei chce uspokojit požadavky na nošení na pánských i dámských zápěstích, v nabídce tak budou velikosti 42 a 46 mm v průměru. Pánská verze dává na výběr řemínky – kůže, silikon nebo nerez, poslední z nich je nejdražší, vyjde 8 299 Kč. Kožený pak 6 899 Kč. Dámské vyjdou s elegantním bílým kožným řemínkem také 6 899 Kč, se zlatým kovovým pak 8 299 Kč. Všechny ceny najdete na eshopu Huawei, aktuálně k nim za korunu dostanete i sluchátka Freebuds, prdlouženou záruku nebo WiFi router výhodněji.

Hodinky mají displej AMOLED s velikostí 1,43 palců. dámské jsou menší 1,32 palců. Nechybí otočná korunka s vibrační odezvou pro pohyb v menu, logika pohybu a obsluhy je shodná s Huawei Watch 3 Pro, můžete si přečíst recenzi zde. Nerezové tělo nabízí displej s 3D hranami, kteér ee efektně ohýbají k okrajům, sklo je také na spodní části 2.5D zakřivené pro splynutí se zápěstím. Hodinky změří vše možné i nemožné, včetně teploty kůže, okysličení krve, je tu samozřejmě GPS, z hodinek se dá vytáčet oblíbené kontakty a telefonovat, tedy pokud jste v dosahu spráovaného mobilu přes bluetooth.

Reklama