Huawei Watch GT 4 změří vaše výkony třeba na paddleboardu

Reklama

Nové hodinky Huawei navazují na tradici měření nejrůznějších sportovních aktivit. Spolehnutí je na ukládání přesné polohy trasy, stejně tak citlivé senzory fyzické aktivity.

Huawei Watch GT 4 evidují každodenní aktivity a vy tak plníte tzv. Activity Rings, tedy „kroužky“ s různým druhem pohybu. Pokud potřebujete motivaci k pohybu, můžete se honit za ziskem týdenních a jiných medailí v aplikaci.

Funkce Stay Fit zase eviduje počet přijatých aklorií (musíte zadat ručně) a pak počet vydaných pohybem, to už hlídají hodinky a aplikace Zdraví. Fanoušky různých sportů potěší více než 100 podporovaných aktivit uvnitř a venku, z nových tu máme třeba výkon e-sport hráčů nebo jízdy na paddleboardu.

Huawei Watch GT 4 se vyrábí ve dvou průměrech 41 a 46 mm, vždy z nerezové oceli, na eshopu Huawei je můžete koupit už nyní s cenou od 5 999 Kč. Cena se liší dle typu řemínku a velikosti, hnědá a zelená varianta za 6 499 Kč a varianta s řemínkem z nerezové oceli za 8 499 Kč. Huawei Watch GT 4 41 mm s bílým koženým řemínkem jsou k dostání za 5 999 Kč, s milánským tahem za 6 999 Kč a s kovovým stříbrným řemínkem za 9 499 Kč.

Reklama