Huawei Watch GT: chytré hodinky s výdrží 14 dní

Reklama

Huawei se v Londýně pochlubil také novými chytýrmi hodinkami a sportovním náramkem. Těšit se můžete na monitorování zdravotního stavu i všemožných sportovních aktivit.

Huawei Watch GT jsou hodinky, které mají ohromit až 14 dny výdrže na jedno nabití. Hodinkám dominuje AMOLED displej kruhového tvaru s průměrem 1,39 palců, který slouží pro dotykové ovládání všech funkcí. Hodinky designem zapadají přesně mezi sportovní a formální, v rámci funkcí mohou měřit aktivitu nositele při různých sportech. A to kromě běhu,. jízdy na kole a dalších běžnějších také třeba při plavání.

Hodinky se pyšní kombinací keramiky a nerezu, obsahují vlastní GPS čip, spoléhají na nejvnovější procesor Snapdragon Wear 3100 a operační systém je od Huawei, nikoliv Android jako u konkurence. Hodinky se už nyní prodávají, stojí pod 6 000 Kč a mohou se stát zajímavým tipem pod stromeček!

Huawei současně představil i nový sportovní náramek Huawei Band 3. Opět má hlavní roli dobře čitelný AMOLED displej pro dotyky, kromě aktivity hlídá i spánek uživatele. Dostupnost pásku ani cena zatím výrobce neřekl.

Reklama