Huawei Watch Ultimate: hodinky pro potápěče i do práce

Reklama

Nové hodinky Huawei míří vysoko, nabízí prémiové zpracování a materiály, stejně tak funkce, které jiné hodinky nemají.

Huawei Watch Ultimate jsou novinkou na trhu hodinek a při pohledu na jejich schopnosti si jich musíte všimnout. Výrobce totiž zdůrazňuje jejich schopnosti přežití 100 m pod vodou, zvláštní výbavou jsou pak funkce pro potápěče.

Hodinky jsou poprvé vyrobeny ze zirkonové slitiny, jde o  lehký a pevný materiál, v porovnání s běžnými hodinkami jsou 2,5x tvrdší a odolnější proti korozi a poškrábání. Huawei řádně vylepšil voděodolnost – novinka zvádne 100 m pod vodou, splňují normu odolnosti vůči vodě ISO 22810 a prošly také testy standardů na potápěcí vybavení EN13319.

Nošení pod vodou ocení potápěči, Huawei nabízí speciální funkce – dokáží měřit hloubku, rychlost, teplotu a další fyziologické parametry, ale díky Bühlmannovu dekompresnímu algoritmu hodinky vyhodnocují data a navádí uživatele v reálném čase. Pro zlepšení dovedností také nabízí režim Apnea training a trénink na zadržování dechu. Dá se také nastavit až 20 notifikací pro potápěčovu ochranu. Pro nasazení v outdooru se hodí nový režim expedice, mimo jiné lze změnit podsvícení displeje na oražovou, takže při chůzi v noci nebude podsvícení rušit.

 

Huawei Watch Ultimate lze nyní koupit na eshopu Huawei v černé sportovnější verzi nebo titanové elegantnější. Cenovky se liší – 17 999 Kč vs. 21 999 Kč, dražší provedení má třeba lepší titanový řemínek. K oběma pak ještě pár dní získáte jako dárek kvalitní špunty Huawei FreeBuds Pro 2.

 

Reklama