Huawei Watch Ultimate: nejdražší hodinky výrobce v prodeji

Reklama

Prémiové materiály i funkce jsou poznávacím znamením novinky, která dojem umocňuje skvělým designem. Dokonce snesou potápění do hloubky 100 m!

Huawei Watch Ultimate lze nyní koupit na eshopu Huawei v černé sportovnější verzi nebo titanové elegantnější. Cenovky se liší – 17 999 Kč vs. 21 999 Kč, dražší provedení má třeba lepší titanový řemínek. K oběma pak ještě pár dní získáte jako dárek kvalitní špunty Huawei FreeBuds Pro 2.

Použité materiály na hodinkách potvrzují přítomnost zirkonové slitiny, což je poprvé, kdy po ní Huawei sáhl. Jsou tak několikrát pevnější a silnější než nerezová ocel a tak zvládnou extrémní namáhání při sportech. AMOLED displej je tradičně dobře čitelný, chrání jej safírové sklíčko, spodní strana hodinek je také již tradičně z keramiky, nechybí senzory na nejrůznější monitoring zdraví. A co nás zajímá nejvíce, nepřišli jsme o 14 dní výdrže na jedno nabití, nechybí mikrofon a reproduktor na volání, nejrůznější notifikace a monitoring spánku, to vše se spárováním s aplikací Zdraví.

Velkým rozdílem proti jiným hodinkám ze stáje Huawei je patentovaná voděodolná konstrukce s 16 strukturami pro odolání extrémnímu tlaku v hloubce. Popis výrobce: Hodinky mají certifikát ISO 22810 na voděodolnost a testy potápěčského vybavení EN13319. Při ponoření do hloubky 110 metrů vydrží 24 hodin. Uživatelé si mohou vybrat ze čtyř režimů potápění: rekreační, technické, volné a měření nastavení volného ponoru. Data jsou sledována pomocí Bühlmannova dekompresního algoritmu, díky kterému uživatelé dostávají návrhy a upozornění v reálném čase. Lze také nastavit více než 20 připomínek, které potápění ještě více zjednoduší.

Reklama