Huawei Band 4 – fitness náramek s USB pro nabíjení

Reklama

Nový sportovní náramek od Huawei má konečně zajímavou inovaci – skrytý konektor USB pro pohodlné nabíjení! Band 4 kromě fyzické aktivity pohlídá kvalitu spánku, srdeční tep nebo i výkony v plaveckém bazénu. A budou stát sympatických 999 Kč!

Huawei Band 4 se přidává do rodiny fitness náramků, které představují zajímavý dárek za pár stovek. Nedávno jsme testovali podobný náramek Honor Band 5. Tenhle bude v prodeji v černé, bílé a růžové variantě, informace zajistí 0,96palcový dotykový displej. AMOLED technologie a výborný jas zajistí dobrý obraz za všech podmínek a to třeba i pod vodou, náramek samozřejmě odolá potu, vodě i prachu a otřesům při sportu. Na výběr bude kolekce grafických ciferníků pro zobrazení naměřených údajů a času. V menu pak uživatelé najdou notifikace na události z mobilu, stejně tak délku spánku, či aktuální tep.

Velkou pochvalu náramek sklidí za styl dobíjení, už není třeba speciální kolébka jako třeba u Honoru Band 5, ale stačí vysunout pásek a odhalený USB-A konektor zasunout do nabíječky nebo slotu v počítači. Takže náramek nabijete takřka kdekoliv a výdrž je pak 9 dní v kuse!

Pro sportování je připraven monitoring běhání, chůze, plavání, orbitreku, veslovacího trenažéru, nechybí 9 režimů cvičení. Všechna data putují do aplikace Zdraví, v mobilu najdete statistiky a další podrobnosti. O aplikaci jsme psali například v recenzi hodinek Huawei Watch GT 2. 

Reklama