Ifrogz přináší nová sluchátka a reproduktory

Reklama

Výrobce zajímavého mobilního příslušenství představuje atraktivní sluchátka a cestovní reproduktor. Prim hrají design a barvy.

Ifrogz uvádí dva nové modely sluchátek, jedny do uší a druhá bezdrátová náhlavní. Společně s reproduktorem míří na aktivní zákazníky, kteří uvítají poslech hudby na cestách nebo při putování do školy či práce. Novinky se objeví v běžných obchodech typu Alza apod.

Reproduktor Coda Wireless – odlehčený reproduktor pro všesměrový zvuk díky 40mm měníčům. Díky mikrofonu s ním lze telefonovat, na jedno nabití vydrží hrát 4 hodiny. Repráček začne na ceně 34,99 eur.

Sluchátka Coda Wireless – pro nošení v uších, extrémně lehká a součástí je magnetický klip pro nošení na oblečení bez omezení při pohybu či sportu. Doporučená cena je 29,99 eur.

Náhlavní model Coda Wireless – sluchátka za stejnou cenu pro uživatele, kteří dávají přednost nošení na hlavě. Větší měniče zajistí lepší zvuk, baterie poskytně až 10 hod poslechu. Sluchátka doplňuje kabel 3,5mm jack pro drátové spojení.

Reklama