iHealth BP5 Bluetooth měřič krevního tlaku

Reklama

Správný tlak krve je důležitý zdravotní ukazatel, proto vám internetový obchod Huramobil.cz přináší bezdrátový měřič krevního tlaku iHealth BP5. Nyní si tak můžete hlídat tlak pravidelně na svém mobilním telefonu. Podívejte se s námi na recenzi tohoto skvělého zařízení, které tohle všechno dokáže.

Mrkněte se na videorecenzi od Huramobil.cz!

Co to je?

Krevní tlak je síla, kterou působí krev při protékání na stěnu cévy. Jeho hodnotu vyjadřují dvě čísla oddělená lomítkem. První číslo je systolický tlak, který charakterizuje nejvyšší hodnotu srdečního stahu, kdy se srdce stahuje a vypuzuje krev do tepen (úder). Druhé číslo je diastolický tlak. To je chvíle, kdy srdce nasává neokysličenou krev (období mezi údery). Normální tlak u dospělého člověka se pohybuje od hodnoty 100/70 – 140/90.

Pohodlné a rychlé použití!

Měření tlaku nikdy nebylo jednodušší. Zařízení iHealth BP5 změří váš krevní tlak, ať jste kdekoliv. Díky bezdrátovému bluetooth propojení je použití velice jednoduché, vše totiž funguje v aplikaci iHealth MyVitals, která je propojena se zařízením a telefonem. Měřič tlaku iHealth BP5 stačí jen navléknout na paži nad loktem, utáhnout suchý zip a zapnout start. Veškeré naměřené hodnoty zařízení přeposílá do vašeho smartphonu. V aplikaci si jednoduše prohlédnete naměřené hodnoty. Můžete si je porovnat nebo sdílet rodině a na sociálních sítích. Zařízení je kompatibilní s Apple iOS a Android 2.3.3 a novější, stažení aplikace je zdarma.

Aplikace iHealt MyVitals pro Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=iHealthMyVitals.V2&hl=cs

Aplikace iHealt MyVitals pro Apple: https://itunes.apple.com/us/app/ihealth-myvitals/id566815525?mt=8

HuraMobilcz

Znáte Huramobil.cz?

Huramobil.cz je specialista na mobilní telefony z české distribuce a příslušenství již od roku 1997. Víte, proč je Huramobil.cz tak úspěšný na českém trhu? Klíčovým prvkem je individuální péče a následná spokojenost každého zákazníka. Díky tomu se Huramobil.cz umístil mezi finalisty v ceně kvality v prestižní soutěži ShopRoku 2015 pořádané portálem Heuréka. Na vlastním skladě disponuje zásobami v počtu cca 20.000ks. Můžete si být tedy jisti, že zboží, které je právě skladem a objednáte jej do 17:00 Vám bude doručeno následující pracovní den a díky tomu je průměrná doba dodání zboží k zákazníkovi neuvěřitelných 1,8 dne. Nevěříte? Podívejte se na podrobné statistiky z nezávislého porovnávače Heuréka.cz. Huramobil.cz by doporučilo 99% zákazníků svým známým. Budete i vy mezi nimi?

Reklama