Inteligentní váha Withings potřebuje váš iPhone

Reklama

Objevili jsme zajímavý doplněk domácnosti, který uvítají především rodiče s novorozenci i většími dětmi. Inteligentní váha Withings komunikuje přes Wi-Fi, synchronizuje naměřené hodnoty do aplikace pro iPhone, iPod a iPad.

Withings_5

Netradiční způsob využití moderních technologií nabízí váha Withings, která slouží pro precizní vážení dětí s hmotností 0-25 kg. Váhu lze využít pro novorozence, k tomu poslouží odjímatelná kolébka. Přesnost váhy je na 10 g. Bez kolébky stačí váhu umístit na zem a začít vážit děti do 25 kg. Váha obsahuje 4 čidla pro vážení, prostřednictvím LCD jasně ukazuje informace. Váha si pamatuje 4 děti a od sebe je umí rozeznat.

Withings_4

Váha Withings obsahuje Wi-Fi modul, přes nějž komunikuje s iOS produkty. Pokud nejste v dosahu Wi-Fi, lze použít bluetooth 4.0. Do Apple zařízení stačí nainstalovat příslušnou aplikaci a na displeji hned vidíte, jak vaši potomci přibývají na váze a jak se odchylují od standardních hodnot. Bezplatná aplikace Withings Baby Companion je ke stažení z iTunes a vy budete mít v mobilu detailní informace hned po zvážení, data se odesílají automaticky. Váha Withings stojí bezmála 5 000 Kč a objednávat ji lze třeba na Halshop.cz.

Withings_1Withings_3Withings_2

Reklama