Invisible Shield HD: ubrání fólie displej Galaxy S 4? [video]

Reklama

Za pár stovek si můžete pořídit ochrannou fólii na displej i celý mobil. Průhledná fólie je téměř neviditelná a dost toho vydrží, zkusili jsme ji poničit klíčem i nožem, jak to dopadlo?

InvisibleShieldHD_1InvisibleShieldHD_2

Ochrannou folii Invisible Shield můžete koupit v provedení pro různé telefony (také čtečky, displeje fotoaparátů apod.), koupit lze nový typ Extreme s ochranou proti nárazům. Více najdete na www.bezobalu.cz. V našem případě jsme získali fólii Invisible Shield HD, která je 0,2 mm tenká a přesně přizpůsobená displeji Samsungu Galaxy S 4, za cenu 524 Kč.

InvisibleShieldHD_3InvisibleShieldHD_4InvisibleShieldHD_5InvisibleShieldHD_6

Instalace fólie není složitá, stačí projít pár kroků podle manuálu, fólie se vlhčí přibaleným sprejem, pak se umístí na povrch mobilu a ještě s ní lze pohybovat před naprostým vyhlazením a upevněním přibalenou stěrkou a hadříkem. Tenký film nebrání plynulému tahu prstu, nekazí se obraz a hlavně toho dost vydrží. Zkusil jsem řádně škrábat klíčem i nožem, fólie to ustála a displej ani škrábanec. Není divu, že výrobce poskytuje doživotní záruku s výměnou za nový kus, pokud byste ji náhodou poničili. Více si přečtěte na webu.

Podívejte se na video.

Invisible Shield HD pro Samsung Galaxy S 4

 

Reklama