iVysílání konečně pro Windows Phone 7.5 a 8! [aplikace]

Reklama

Nemůžete se bez televizního vysílání obejít? Aplikace iVysílání je nyní čerstvě dostupná k instalaci pro Windows Phone, spolehlivě vás obere o zbytek volného času. Sledovat lze seriály, živé vysílání, z obrovského archivu ČT si vyberete spolehlivě.

iVysilani_7iVysilani_8iVysilani_9iVysilani_10

Aplikace iVysílání je dobře známá pro majitele Androidů, iOS zařízení nebo Symbianových telefonů. Aplikaci jsme již testovali v tomto článku. Nyní jsme se dočkali pro Windows Phone 7.5, 7.8 a 8, opět instalace nestojí ani korunu a aplikace nabízí skvělý design a přívětivé ovládání.

iVysilani_11iVysilani_12iVysilani_13

Po spuštění se hned nabízí zajímavé tipy ke sledování, na další stránce najdete nejsledovanější pořady aktuálního dne a týdne. Také se dozvíte, co zrovna ostatní uživatelé sledují, nebo se jednoduše hned přepnete do živého vysílání kanálů ČT1, ČT2, ČT24 a ČT Sport.

iVysilani_14iVysilani_1

Pokud by vám tato nabídka nestačila, najděte si pořady podle žánru. Spodní lišta nabízí volbu řazení dle počátečního písmena názvu, pořady si můžete zobrazit podle času vysílání po celý den a na všech kanálech. Abyste se v pořadech lépe orientovali, využijete tlačítko se srdíčkem pro zařazení do sekce „moje“. Oblíbené pořady se vám uloží do složky Moje pořady a odtud je opět snadno spustíte.

iVysilani_4iVysilani_3iVysilani_5iVysilani_2

Aplikace pracuje velice svižně, data se stahují nejlépe přes Wi-Fi. Živý přenos se dá pozastavit, u pořadů najdete podrobnější informace, další související epizody atd. Zkrátka tahle aplikace vás zachrání od případných chvil nudy, jen se připravte na vyšší spotřebu energie z baterie mobilu, zároveň pamatujte na Wi-Fi připojení.

  • Operační systém: Windows Phone 7.5, 7.8, 8
  • Cena: zdarma
  • Odkaz ke stažení: Windows Phone Store

 

Reklama