Jak fotí Motorola XT910 Razr

Reklama

Motorola Razr má docela zdařilý 8Mpx fotoaparát, podívali jsme se proto, jak fotí. V článku najdete celou řadu ukázkových fotek, takže kvalitu fotoaparátu snadno posoudíte sami.

Nezapomeňte si také pročíst naši starší recenzi tohoto telefonu, abyste viděli, jestli stojí za koupi. Motorola je značka, která u nás kdysi měla skvělou pozici, postupně se ale z českého trhu stáhla. Nyní se pokouší o návrat s resuscitovanou legendou Razr, které už ale nyní není stříbrné kovové véčko s leptanou klávesnicí a podivným firmwarem, ale obřím telefonem s dotykovým displejem a Androidem.

Motorola XT910 Razr: Návrat legendy (recenze)

Motorola XT910 Razr: Návrat legendy (recenze)

Určitě si pamatujete supertenký kovový mobil přezdívaný Razr. Motorola se nyní pokouší oživit zašlou slávu svého bezpochyby historicky nejúspěšnějšího telefonu. A docela se jí to daří. Nový Razr si můžete koupit i v Česku.

Fotoaparát má rozlišení 8Mpx, dokáže natáčet video ve fullHD (1080p). Kromě toho nabízí režim focení širokoúhlých snímků (přizpůsobených šířce displeje) v rozlišení 6Mpx. Ty jste ostatně mohli vidět už v recenzi.

Jak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola Razr

A tady máte několik fotek v plném osmimegapixelovém rozlišení.

Jak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola Razr
Jak fotí Motorola RazrJak fotí Motorola Razr

Reklama