Jděte s davem: nejprodávanější telefony u Vodafonu

Reklama

Vodafone sestavil žebříček aktuálně nejprodávanějších telefonů, kdybyste se chtěli inspirovat při výběru vánočního dárku. Pochlubil se i nejstaršími telefony, které zákazníci aktuálně používají.

Žebříček bohužel není datovaný, netušíme, jestli se jedná o nejprodávanější telefony za poslední den, týden, měsíc, rok, nebo nějaké jiné náhodně zvolené období mezi tím. Vodafone tvrdí, že jeho zákazníci vybírají telefony z následující pětky „v současné době“.

Nejčastěji kupovaný telefon je Vodafone Smart Prime 7, následuje Huawei P9 Lite, třetí příčku zaujímá pro změnu Vodafone Smart Ultra 7 následován čtvrtým Samsungem Galaxy J3 2016. Pětici pak uzavírá opět Vodafone, tentokrát model Smart Turbo 7.

Nejčastěji používaný telefon v síti Vodafone je Apple iPhone 6, následuje Apple iPhone 5S a Apple iPhone 6S. Pětici nejčastěji používaných mobilů doplňují ještě Huawei P8 Lite a Nokia C2-01.

Aby nebyla informace plná pětic, přidal operátor ještě jednu osmici. Ta se pro změnu věnuje nejstarším stále používaným telefonům v síti Vodafone. Seřazeno podle stáří je na prvním místě Sony GA 628 (rok uvedení 1996). Následuje Alcatel One Touch Easy (1997), Bosh Com 607 (1997), Sony CMD-X2000 (1997). Rok uvedení 1998 zastupují modely Siemens E10D, Alcatel One Touch Club, Nokia 5110 a Philips Genie.

Reklama