Jízdenky na autobusy a vlaky: na výlet se Student Agency

Reklama

Společnost Student Agency nachystala volně dostupnou betaverzi aplikace pro rezervaci a správu Otevřených a Kreditových jízdenek. Zatím je k mání pro Android, dočká se také iOS.

Jizdenky_2Jizdenky_3Jizdenky_4Jizdenky_5

Volně dostupnou aplikaci Jízdenky na autobusy a vlaky stáhněte z Google Play, v našem případě bez potíží funguje na 7palcovém tabletu Ainol Novo7 Venus. Žlutý design nezapře firemní barvy společnosti, předností je přehledné ovládání a jasně čitelné informace.

Jizdenky_6Jizdenky_7Jizdenky_8Jizdenky_9

Aplikace umožňuje vyhledávání autobusových a vlakových spojů RegioJet a to po celé ČR i Evropě. Nechybí kombinace busů a vlaků, taktéž podrobné informace o přestupech, době jízdy, zastávkách a zobrazení na mapách Googlu.

Aplikací lze volně procházet bez nutnosti přihlášení, ovšem pro rezervaci je toto již samozřejmě potřeba. Po přihlášení si můžete na stránce s profilem zkontrolovat seznam vašich rezervací a stav účtu na Kreditové jízdence. Pokud se do systému přihlásíte číslem Otevřené jízdenky, můžete ji například stornovat.

Jizdenky_12Jizdenky_11Jizdenky_10

V menu snadno najdete historii hledání spojů, aplikace vám pak políčka pro hledání rovnou vyplní. Najdete také seznam rezervací a již zakoupených jízdenek. Zadávat lze více cestujících osob a samozřejmě zvolíte i vaše oblíbené sedadlo. Vše funguje svižně a bez komplikací. Jízdenku lze rezervovat, uhradit z kreditu a opět také stornovat. Přestože se aplikace považuje za betaverzi, nenašel jsem na ní nic, co by nefungovalo, tímto určitě pochválím vývojáře.

  • Operační systém: Android
  • Cena: zdarma
  • Link ke stažení: Google Play

Reklama