Jste z Prahy? Tak si nechte dezinfikovat mobil!

Reklama

Umýváte si ruce a alespoň jednou denně se sprchujete? Tak to byste měli vědět, že očistu vyžaduje i váš mobil. Vypátrali jsme zajímavou službu, která útočí na peněženky uživatelů, kteří se štítí byť jen dotknout tyče v MHD.

Nabídka firem zabývajících se mobilními telefony bývá více či méně užitečná, většinou je však potřeba zaplatit. Takže z poslední doby tu máme třeba SmartServis pro vyladění mobilů na maximum a v době aktuálních veder přichází na řadu dezinfekce mobilu v podání pražské pobočky Mobil Pohotovosti.

Firma na svých stránkách nezapomíná na informační masáž ohledně výskytu nejrůznějších fekálních bakterií a dokonce ujišťuje, že každý 6. mobil obsahuji bakterii E.coli, která vás může zabít!

Pokud jste se již vyděsili dost a jste ochotní dát mobil z ruky na 30 minut, v servisu vám jej nechají poležet ve speciálním přístroji, pravděpodobně s UV světlem. Světe div se, není to zdarma, za 300 Kč si koupíte pocit bezpečí, že vás mobil v nejbližší vhodné chvilce nezabije. Jdete do toho?

Bakterie můžete rovnou utopit, jako my na Emporia Solid

Reklama