Kamera do auta nahraje dění kolem i uvnitř

Reklama

Transcend posílá do prodeje pokročilou kameru, kterou ocení třeba řidiči taxíků, umí totiž zaznamenat jak dění na silnici, tak v autě. 

Transcend DrivePro 550 je nová kamera do auta, která využívá snímač Sony se záznamem 1080p. Zadní objektiv kamery nahrává video i zvuk uvnitř auta, takže si můžete třeba s rodinou zpívat na cestách a pak si video přehrát. Kromě toho může kamera být bezpečnostním prvkem třeba pro vozy autopřepravy, taxíků apod. Jelikož bývá v autě tma, pro přísvit pracuje čtveřice infračervených diod. V případě výpadku napájení kamera chvíli vydrží fungovat na vestavěnou baterii.

Transcend DrivePro 550 na videu

Kamera podporuje Wi-Fi spojení s aplikací pro Android a iOS, nechybí nahrávání během parkování a tak třeba odhalíte, kdo vám na parkovišti odřel auto. Současně v kameře přijde vhod GPS čip pro záznam polohy, zajímavou funkcí je pak zrychlené přehrávání, když potřebujete projet hodiny záznamu, abyste našli požadované místo. S kamerou koupíte i 32GB kartu microSD, takže ji lze hned použít. Za pokročilou novinku na trhu autokamer dáte přibližně 4500 Kč.

 

Reklama