Kazam: nová značka mobilů, která zdarma vymění rozbitý displej

Reklama

Do Česka vstupuje další výrobce mobilů, respektive další značka. Tentokrát se jedná o značku původem z Velké Británie, která nese název Kazam. Aby se uchytila na již trochu přeplněném trhu, nabízí bezplatnou výměnu rozbitého displeje.

V případě, že uživatel nedopatřením upustí telefon na tvrdý podklad a poškodí displej nebo dotykovou vrstvu, má nárok na jednu bezplatnou výměnu displeje a jeho dalších komponent v prvním roce od zakoupení. Další přidanou službou, která nenutí uživatele ztrácet čas reklamací zařízení v servisu je vzdálená podpora v případě nestandardního chování telefonu. Tuto službu automaticky získává každý majitel nového smartphonu Kazam. Stačí zaregistrovat své zařízení na oficiálním webu výrobce, spustit předinstalovanou aplikaci Rescue a řídit se dalšími pokyny, v rámci kterých dojde ke vzdálenému připojení vyškoleného technika Kazam a servisnímu zásahu nebo instruktáži, která majitele telefonu nasměřuje ke správnému postupu jak problém vyřešit.

Značka Kazam začíná na českém trhu se dvěma modely. Střední třídu zastupuje Kazam Thunder2 5.0 s kovovým rámečkem, čtyřjádrovým jádrovým procesorem a 5“ displejem s HD rozlišením. Za zmínku rozhodně stojí 13Mpx fotoaparát a podpora dvou SIM karet. RAM má kapacitu 1 GB, uživatelské úložiště 8 GB, přičemž ho můžete snadno rozšířit paměťovou kartou. K dispozici je v černém nebo bílém provedení za doporučenou cenu 5 699 Kč.

Kazam_Trooper2_60_1Kazam_Trooper2_60_2

Pro méně náročné je připraven Kazam Trooper 2 4.5/5.0/6.0. Hádáte správně tři čísla znamenají tři velikosti displeje, můžete si tedy vybrat podle velikosti své kapsy. Všechny varianty mají stejné hardwarové parametru, konkrétně dvoujádrový procesor s 1,2 GHz, pětimegapixelový fotoaparát a podporou diualSIM. V závislosti na velikosti displeje ho seženete za 2 499 Kč, 3 299 Kč a 3 999 Kč.

Kazam_Thunder2_500_1Kazam_Thunder2_500_2

Výhradním dovozcem a distributorem mobilních telefonů Kazam v České republice je společnost 2P Commercial Agency. Autorizovaným servisním partnerem je přední česká společnost VSP Data.

Reklama