Kazam TV 4.5: mobil s anténou a příjmem DVB-T

Reklama

Britská mobilní značka Kazam v létě vstoupila na český trh a hned uvedla trojici novinek a službu bezplatné výměny poškozeného displeje. Nyní zaujme pozornost telefonem s DVB-T příjem!

KAZAMTV4.5_1

Kazam TV 4.5 je určen fanouškům sledování TV z digitálních multiplexů DVB-T. Kazam se chlubí tím, že jde o první evropský model telefonu s DVB-T. Poněkud nudně působící konstrukce telefonu obsahuje 4,5palcový displej IPS technologie s rozlišením 854 × 480 bodů. Opět tu platí záruka výměny displeje, o níž jsme psali v našem článku. Srdcem mobilu je 4jádrový procesor 1,2 GHz, který pohání Android 4.4. Zajímavostí pro někoho může být podpora dual SIM a samozřejmě nepřehlédnutelná vysouvací anténa.

KAZAMTV4.5_2

Mobil má rozměry 133 × 64 × 8,7 mm při hmotnosti pouze 97 g! Kazam patří do nižší třídy, obsahuje 512 MB RAM, podporuje 3G sítě a vnitřní paměť 4 GB musíte doplnit microSD kartou. záda konstrukce ukazují dvojitý LED blesk, průměrný 5Mpx snímač dokáže HD video. Baterie by měla napájet až 3 hodiny v kuse v případě sledování DVB-T vysílání. Mobil bude ke koupi za 3 990 Kč.

 

Reklama