Kde se kouří a nekouří: vyhněte se kuřákům [aplikace]

Reklama

Šikovná aplikace českých vývojářů okamžitě poradí, které podniky jsou nekuřácké, kuřácké nebo pro všechny. Najděte si oblíbené restaruace, bary, motoresty, hotely a další zařízení po celé ČR!

KdeSeKouri_1KdeSeKouri_2KdeSeKouri_3

Bezplatná aplikace Kde se kouří/nekouří obsahuje obsáhlou databázi podniků nejrůznějších typů, kde můžete strávit chvíle v oblaku dýmu od kuřáků nebo se jim elegantně vyhnete. Aplikace vyžaduje datové spojení, její chod je bleskový. Aplikace slouží majitelům Androidů nebo iOS, pro Windows Phone přijde co nevidět.

KdeSeKouri_6KdeSeKouri_5KdeSeKouri_4

Hledat lze kuřácké i nekuřácké provozovny, také s oddělenými prostory nebo bez rozdílu určení. Najdete podniky v okolí dle GPS v mobilu, surfovat se dá po celé mapě ČR. Snadno si přiblížíte mapu tam, kam se chystáte na výlet, nebo kam chcete jít na oběd, zábavu apod.

KdeSeKouri_8KdeSeKouri_7

Barevné odlišené ikony snadno napoví více, u podniků najdete podrobnosti s kontakty i dobou provozu. Kromě kompletního názvu podniku tu máme odkazy na internetové prezentace, pokud se vám něco nezdá, můžete poslat aktualizaci. Aplikace umožňuje aktivaci navigace k vysněné restauraci či jinému podniku, zkrátka vše co je potřeba k nalezení. Vývojáře aplikace můžete navštívit na jejich webu.

  • Operační systémy: Android, iOS (Windows Phone v přípravě)
  • Cena: zdarma
  • Odkazy ke stažení: Google Play, iTunes

Reklama