Kdo si hraje, ten hraje Angry Birds Star Wars!

Reklama

Už pár hodin je ke stažení nová epizoda Angry Birds inspirovaná Hvězdnými válkami. Další očekávaný díl nekončící ptačí ságy snad neumí zklamat. Rovio opět předvádí mistrnou práci.

Pokud nechcete ztrácet čas, tak Angry Birds Star Wars rovnou stahujte. Zatím jsou k mání pro iOS, Android a Windows Phone 8. Pro Windows Phone 7.5 se dočkáme snad v příštích dnech, majitelé Androidů hrají běžnou verzi zdarma, za HD se připlácí.

Stahujte zde

Angry Birds Star Wars – ukázky ze hry

Angry Birds Star Wars testujeme na Androidu, verze zabírá 44 MB, proto raději využijte Wi-Fi spojení. Hned po spuštění hry nechybí známá filmová melodie Star Wars v hlavním menu. Hra se dělí na levely pouštní Tatooine, Hvězdu Smrti, sekce Hoth se bude brzy doplňovat aktualizací. Fanoušci Jedi si zahrají také Cestu rytíře Jedi a ještě vývojáři nezapomněli na bonusové levely.

Hodiny hraní klasicky zajistí snaha získání plného počtu hvězdiček a vysokého skóre za každý level. Tradičně tu máme povedené zvukové projevy ptáků a bortících se staveb. Autoři nachystali více než 80 levelů, v nichž se lepší schopnosti vašich ptáků, včetně možnosti použití střelby laserů a sekání světelným mečem. Hra pobaví přechody mezi levely, které imitují dveře na kosmické stanici. Není důvod vyzrazovat více, ať si hru pořádně užijete. Na co ještě čekáte? Nebo už máte dohráno?

Shlédněte ukázková videa Angry Birds Star Wars v našem speciálním článku.

Reklama