Když na Colours, tak s T-Mobile

Reklama

T-Mobile se nově stal partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava. Svým zákazníkům proto nabídne slevu na vstupenky, připraví aplikaci s důležitými informacemi a přímo na místě vybuduje pro všechny své malé Sci-fi City.

Hned na začátek to nejdůležitější. Zákazníci T-Mobilu mohou nakupovat vstupenky na hudební festival Colours of Ostrava, který letos proběhne od 18. do 21. července v ostravských Dolních Vítkovicích, s desetiprocentní slevou. Před tím, než vyjedou vířit v rytmu hudby, budou mít od operátora k dispozici aplikaci se všemi potřebnými i nepotřebnými informacemi.

Přímo na místě bude mít T-Mobile expozici nazvanou Sci-fi City, jakési malé město, kde lidem usnadňují život smartphony. Tam se dozvíte, jak si můžete ušetřit čas, jak chytrým telefonem zaplatit složenky nebo vyplnit formuláře. Pokud získanou informaci udržíte po celou dobu trvání festivalu, bude vám jistě k užitku i v běžném životě.

Colours of Ostrava není ale jediným hudebním festivalem, který T-Mobile podporuje. Již řadu let je partnerem Rock for People, toto partnerství samozřejmě trvá i nadále. Další významnou aktivitou operátora v oblasti hudby v roce 2013 je celoroční on–line soutěž o vstupenky na vybrané koncerty světových hudebních hvězd s názvem t-music Amazing Tour. V každém kvartále se soutěží ve dvou kolech. Výherci prvního z nich se mohou těšit na exkluzivní zájezd na koncert v zahraničí, u nějž jim společnost hradí také cestu, ubytování v hotelu, případně i další program

Reklama