KGUARD Easy Link Series: sledujte vaše majetky v mobilu

Reklama

S pokročilým sledovacím kamerovým systémem KGUARD můžete mít stále na očích vaše movité i nemovité majetky, obraz lze snadno sledovat na monitoru, TV i displejích mobilů a tabletů.

KGUARDEasyLinkSeries_6KGUARDEasyLinkSeries_4

Do redakce jsme obdrželi zajímavý bezpečnostní kamerový systém KGUARD Easy Link Series, který lze využít pro profesionální i domácí použití. Výrobce se chlubí jednoduchou instalací a hlavně bohatými možnostmi připojení, včetně schopností vysílání obrazu do aplikací pro Android a iOS. Stačí pak jen načíst QR kód a s mobilem nebo tabletem sledujete živý obraz z připojených kamer.

KGUARDEasyLinkSeries_5KGUARDEasyLinkSeries_3

Produkty KGUARD jsou rozšířeny po celém světě, v nabídce výrobce najdeme sledovací zařízení, samostatné DVR, CCTV kamery, ostatní pozorovací software a unikátní KView Sérii pro dálkové monitorování. Testovaná sada Easy Link Series je novinkou a míří na koncové uživatele, kteří ocení snadnou instalaci a použití s mobily. V kompaktním balení si domů odnesete sadu 4 kamer, rekordér a nezbytné propojovací kabely. V rekordéru není žádný pevný disk na ukládání dat, ovšem stačí jej dokoupit až do kapacity 2 TB s připojením SATA. Bez něj slouží hlavně pro spojení kamer a vedení signálu do internetu a zobrazovacích zařízení (monitor, TV).

KGUARDEasyLinkSeries_1KGUARDEasyLinkSeries_2

Při pohledu na možnosti konektorů na zadní straně rekordéru se nabízí využití HDMI, kamery podporují fullHD obraz. Přibalené čtyři kamery jsou vybaveny robustní kovovou konstrukcí se stínítky. Samozřejmostí je IR přísvit v naprosté tmě až do vzdálenosti 20 m. Barevný obraz produkuje fixní objektiv 3,6 mm s pozorovacím úhlem 75 stupňů. Se čtyřmi kamerami se dá pokrýt velké území, zahrady, sklady, garáže apod.

KGUARDEasyLinkSeries_7KGUARDEasyLinkSeries_8KGUARDEasyLinkSeries_10KGUARDEasyLinkSeries_9

Kamery se nejlépe instalují přímo na zeď a jiné podložky. K tomu využijete přibalené hmoždinky a vruty, správnou polohu a směr záběru zajistí aretační kroužky a další jistící šroubky. O spolehlivost kamer ve venkovním prostředí není třeba mít strach, odolají vodě i mrazu, tedy do -10℃ nepochybně, jak garantuje výrobce. Konstrukce kamer vypadá velmi dobře precizně zpracována. V noci lze okem spatřit svit dvojice LED infračerveného světla.

KGUARDEasyLinkSeries_11KGUARDEasyLinkSeries_12KGUARDEasyLinkSeries_13KGUARDEasyLinkSeries_14

Jak probíhá instalace? Ke kamerám stačí připojit přibalené kabely, délka 18 m v našem případě postačila na protažení domem na obě strany. Součástí vedení je napájecí kabel, to vše míří do rekordéru. Dle pokynů výrobce si můžete pořídit dokonce další 4 kamery. Samotný rekordér a vlastně celý kamerový systém vyžaduje pro chod připojený jediný 230V adaptér! Výrobce přibalil také USB myš na pohodlné nastavení, také LAN kabel pro datové spojení, rovněž dálkové ovládání rekordéru.

KGUARDEasyLinkSeries_19KGUARDEasyLinkSeries_18KGUARDEasyLinkSeries_16KGUARDEasyLinkSeries_15

Po zapojení celého systému můžete sledovat obraz přímo do zapojené TV díky HDMI. Pro datové spojení stačí využít pokyny na krabici, načtete zobrazený QR kód s uložených sériovým číslem, potvrdíte zadané unikátní jméno a heslo a spatříte online přenos z vašich kamer. Po instalaci bezplatné aplikace pro Android nebo iOS se dostanete k záběrům z mobilu a tabletu.

 Parametry KGUARD Easy Link Series

 • Video formát: NTSC / PAL
 • Video vstupy: 8x BNC
 • Video výstupy: 1 VGA, 1 BNC, 1 HDMI
 • Rozlišení video výstupů: VGA: 800×600, 1024×768, 1280×1024, 1440×900, 1920×1080 HDMI: 1080p
 • Audio vstup: 2 RCA
 • Audio výstup: 1 RCA
 • Možnost HDD: ano až 2 TB
 • Síť: RJ45, 10M/100M – DHCP, PPPoE, Static IP
 • Možnosti úložišť: HDD, USB, cloudové služby
 • Provozní teplota -10℃ to 50℃
 • Infra přísvit: ano až 20m
 • Zorný úhel kamer: 75°
 • Rozměr kamer: 68 × 58 × 153 mm se stojánkem
 • Obsah balení: rekordér EL821 DVR, 4x kamera, zdroj, HDMI kabel, dálkové ovládání (vč. Baterií), USB myš, Software CD, návod, síťový kabel, kabeláž pro připojení s napájení kamer (18m/kameru)
 • Doporučená cena: 12 399 Kč

Reklama