Konečně! Hodinky Honor Watch GS Pro a MagicWatch 2 umí notifikace při sportu

Reklama

Majitelé hodinek Honor mohou jásat. Update jejich funkcí jim totiž ukáže nové zprávy během měření sportovního výkonu, dále se umí zbavit vody a další vychytávky.

Nový update přináší pro hodinky Honor Watch GS Pro (naše recenze) praktické funkce. Na první místo řadím schopnost ukázat notifikaci na novou zprávu v informační liště, a to během měření fyzické aktivity. Pokud jste totiž doteď aktivovali třeba měření chůze a přišla nová zpráva, hodinky mlčely. To se změnilo, chválím, i když si přečtete jen pár prvních znaků.

Další funkcí je PIN zámek hodinek při jejich sundání ze zápěstí, šikovná bezpečnostní funkce tak zabrání procházení jejich obsahu nežádoucí osobou, nebo jejich resetu… Při pohybu na dešti nebo koupání se může stát, že v hodinkách zůstane nějaká kapka vody (mikrofon, reproduktor), tu nyní vypudí vysoká frekvence ve funkci Odčerpat.

Stále poulární hodinky Honor MagicWatch 2 (naše recenze) mají v aktualizaci pro přizpůsobení ciferníků – u vybraných můžete přidat na úvodní obrazovku ikony oblíbených funkcí, jedním klikem je tak pustíte (např. svítilnu, stopky…). V rámci aplikace počasí se pak ukazuje hodinnová předpověď + předpověď na 7 dní dopředu.

 

Reklama