Konečně! Nokia spouští aktualizaci Lumia Black. Co přináší?

Reklama

Majitelé Lumií s Windows Phone 8 mohou netrpělivě hlídat dostupné aktualizace, Nokia totiž právě spouští instalace Lumia Black s řadou vylepšení pro fotografování, nových aplikací a dalších drobností.

Lumiablack_1

Nokia spustila očekávanou vlnu aktualizací Lumia Black pro modely s Windows Phone 8. Přesnou dostupnost najdete na webu Nokie pod tímto odkazem, jako první se dočkají majitelé Lumií 925 a 1020. Novinek je dost:

Lumiablack_2

App Folder – umožňuje lepší organizaci dlaždic, můžete sdružit podobné aplikace na jednu dlaždici apod.

Nokia Glance Screen 2.0 – ušetří čas a námahu tím, že na pohotovostním displeji ukáže informace o mailech, ze sociálních sítí a jiných aplikací.

Bluetooth LE – nově je zaručena kompatibilita Lumií s bluetooth doplňky, jako např. Adidas Micoach příslušenství.

Nokia Refocus – parádní aplikace pro Lumie s 1 GB RAM pro úpravu fotek, rozostření popředí nebo pozadí na snímcích. Psali jsme zde.

Nokia Beamer – pro snadné sdílení dat přes prohlížeč HTML5 při skenování QR kódu s odkazem. Opět pro stroje s 1 GB RAM.

Nokia Storyteller – aplikace původně přišla na Lumiích 1520 a 2520, nyní ji budete mít také. Nahromaděné fotky podle data a míst roztřídí a vytvoří příběh.

Lumiablack_3

Nokia Camera – zjednodušuje fotoaplikaci pro maximální využití schopností snímače, původně aplikace byla jen pro Lumia PureView modely. Přináší pro majitele Lumia 1020 formát DNG pro další zpracování fotek v počítači.

Nejnovější generace zpracování obrazu – celkové vylepšení kvality snímků

Drobnosti – různé vyzvánění pro různé kontakty, eliminaci rušivých elementů při jízdě a navigaci v autě, zavírání aplikací na pozadí, uzamknutí polohy displeje apod.

 

 

Reklama