Kouzelné úterky končí, T-Mobile má nový věrnostní program

Reklama

T-Mobile připravil od 1. listopadu nový věrnostní program nazvaný Našim pro radost, který bude zahrnovat každodenní slevy na nákup zboží a služeb u různých partnerů. V souvislosti s tím skončil včera stávající program výhod Kouzelné úterky.

Princip fungování nového věrnostního programu je jednoduchý. Na webu www.nasimproradost.cz si vyberete slevu, o kterou máte zájem. Na váš mobil (musí být v síti T-Mobile) pak dorazí SMS kód, který následně předložíte v prodejně některého z partnerů. Přesná podoba slevy se bude lišit, někdo nabídne procenta, někdo akci typu 1+1 zdarma. Stejně tak se liší platnost slevového kupónu.

Program je určen pro všechny zákazníky T-Mobilu bez ohledu na to, zda mají paušální program nebo předplacenku. Přístup na výše uvedené webové stránky je navíc zdarma, nezapočítává se do FUP. Přesná nabídka výhod se bude průběžně měnit, pro začátek mohou zákazníci T-Mobilu využít nejen zajímavých slev v obchodech s hračkami Sparkys, s oblečením a sportovním vybavením A3 SPORT, ale i široké nabídky od dodavatelů Electro World, SCANquilt, Walmark, FAnn parfumerie, Costa Coffee, Litex, Ugova čerstvá šťáva, Tchibo, Cestovní kancelář FISCHER a ADVENTURA, Activáček.cz, Chefparade, COMFOR nebo IBTravel, který je jeden ze dvou autorizovaných prodejců zájezdů na Olympiádu do Soči, a mnoho dalších.

Reklama