Kouzelné úterky T-Mobile jsou ještě kouzelnější

Reklama

T-Mobile provádí v průběhu prázdnin několik změn ve svém zákaznickém programu Kouzelné úterky. Dvě výhody přibudou (knihy, kosmetika), dvě výhody zmizí (káva, kosmetika). Až do konce roku navíc platí 50% sleva na SMS a internet v mobilu zdarma.

Již od úterý 2. července se mohou všichni fanoušci Kouzelných úterků vybavit na léto zajímavým čtením z internetového obchodu Albatros Media. Po odeslání SMS ve tvaru KOUELNEUTERY KNIHA na 4603 si mohou v eShopu www.albatrosmedia.cz ke svému nákupu pořídit jednu knihu zdarma ze speciální sekce.

S první srpnovým úterým si pak přijdou na své příznivci přírodní kosmetiky Yves Rocher. Akce 1+1 zdarma platí na celý sortiment kromě zboží označeného zeleným symbolem či ve slevě. Stačí jen poslat SMS ve tvaru KOUZELNEUTERY YR na tel. číslo 4603 a každé úterý výhodně nakupovat.

Až do konce roku navíc mohou stále zákazníci využít 1+1 SMS do sítě T-Mobile zdarma a také bezplatný Internet v mobilu na den.

Zároveň ke konci června zmizela možnost nakupovat 1+1 kávu v síti prodejen Coffee&Co a Coffeeshop Company. Od srpna už nebudou rovněž dostupné nákupy 1+1 zdarma prostřednictvím FAnn Parfumerie. Kompletní přehled aktuálně platných výhod včetně možnosti jejich objednání najdete na www.kouzelneuterky.cz.

Reklama