Lama má SMS balíček – za korunu kousek

Reklama

Virtuální operátor Lama Mobile přichází s balíčkem plným textovek. Konkrétně je jich padesát a zaplatíte za něj padesát korun, takže pokud vyčerpáte všechny, vyjde vás jedna na korunu.

V nabídce virtuála Lama Mobile najdete nově SMS balíček obsahující 50 SMS za 50 Kč. SMS balíček je možné od 3. 9. 2014 přiobjednat ke kterémukoliv tarifu a jeho platnost se shoduje se zúčtovacím obdobím. V dalším zúčtovacím období se balíček automaticky obnoví. SMS balíček je možné v rámci zúčtovacího období objednat i vícekrát, aby zákazníci pokryli své individuální potřeby. Je také možné jej kdykoliv deaktivovat.

Jako ve všech podobných případech, i tady vás musíme trochu varovat před zdánlivě výhodnou nabídkou. Pokud vyčerpáte celý balíček, tedy padesátku zpráv, je všechno v pořádku a každá skutečně vyjde na 1 Kč. Jakmile ale necháte nějaké jednotky propadnout, cena těch vyčerpaných se rapidně zvyšuje. V krajním případě, kdybyste poslali jen jednu zprávu za měsíc, vyšla by vás na 50 Kč. Například deset odeslaných zpráv by pak vycházelo na 5 Kč/ks. A to už se rozhodně nevyplatí. Dobře tedy zvažte, kolik textovek měsíčně skutečně potřebujete, a jednou za čas si v klidu sedněte a své aktivované balíčky znovu přehodnoťte.

Reklama