Lama Mobile dotuje mobily, i když jen některé

Reklama

Pokud se vám stýská po dobách, kdy operátoři dotovali mobilní telefony, podívejte se na nabídku virtuála Lama Mobile. Nedotuje sice všechny mobily ve své nabídce, jak tomu bylo dříve zvykem, zato se ale nemusíte uvazovat k několika letům.

Dotování telefonů přibližně před rokem zrušili všichni tři velcí operátoři. Nahradili ho možností nakoupit telefon na splátky. V obou případech ale bylo potřeba uzavřít smlouvu na mnoho měsíců, dotace byla poskytnuta právě jako odměna za věrnost. Lama Mobile na to jde trochu jinak, mobil se slevou si může koupit každý zákazník.

V obchodech Planeo elektro mohou zákazníci Lama Mobile pořídit Samsung Galaxy SIII  na splátky jen za 6 159 Kč, hotově za 7 700 Kč. Oproti původní ceně 9 899 Kč se jedná o slevu až 38 %.

SamsungGalaxySIII_red_3

Samsung Galaxy SIII mini je pro zákazníky Lama Mobile u Planea na splátky za 3 499 Kč, hotově za 4 300 Kč. U menšího Samsungu tak výše slevy dosahuje až 42 % (základní cena tohoto modelu je 8 899 Kč). Tato nabídka je v prodejnách Planeo platná do 6. 5. 2014. V síti prodejen Comfor bude po celý květen k tarifům Lama Mobile v nabídce zvýhodněný telefon Samsung Galaxy SIII mini za ještě výhodnější cenu, a to 4 199 Kč.

Samsung_Galaxy_SIII_Mini_1

Reklama