Lama Mobile má spoustu nových prodejních míst

Reklama

Virtuální operátor Lama Mobile rozšířil počet míst, kde si můžete pořídit jeho SIM karty, na více než 120. Nově přibyly prodejny obchodních řetězců Planeo Elektro, Comfor, Space, 100MEGA Distribution, Kvapil a ISC Communications.

Planeo Elektro je jedním z největších hráčů v oblasti elektroniky a výpočtové techniky. Lama Mobile si můžete aktivovat na jejich 55 prodejnách a ve dvou značkových obchodech Samsung, které Planeo Elektro provozuje. Dalším prodejním kanálem je síť prodejen Comfor, které jsou v nejvýznamnějších nákupních centrech ve městech po celé republice. Produkty Lama Mobile najdete na 17 prodejních místech této sítě.

Služby Lama Mobile si můžete zakoupit i v nezávislé maloobchodní síti Space (28 prodejen) se specializací na mobilní komunikaci a digitální fototechniku. Postupně se certifikují vybraní partneři významných distribučních firem 100MEGA Distribution (patří mezi největší distribuční IT společnosti v České republice), Kvapil (prodejny provozované pod značkou Mobilcentrum) a ISC Communication.

Kromě více jak 120 partnerských prodejen si můžete služby Lama Mobile do 23. 12. koupit i na stáncích společnosti v deseti obchodních centrech po celé ČR. Dalšími prodejními kanály jsou webová stránka www.lamamobile.cz nebo call centrum 848 11 22 11.

Reklama