Lama Mobile nabízí bonus 2 000 Kč za přenos čísla

Reklama

Virtuální operátor Lama Mobile se snaží svým budoucím zákazníkům pomoci s přenosem telefonního čísla. Každý, komu se to podaří, může získat bonus ve výši až 2 000 Kč. Není to ale tak jednoduché.

Na webu www.lamamobile.cz/prenos-cisla najdete veškeré potřebné informace spojené s přenosem telefonního čísla. Operátor tamtéž nabízí také výpovědní formulář, který můžete stáhnout, vytisknout, vyplnit a předat svému současnému operátorovi. Ten vám pak předá výpovědní kód a následně je již vše jednoduché. Lama Mobile vám navíc s převodem pomůže.

Co je mnohem zajímavější, každý, kdo si k Lama Mobile převede číslo, může získat až 2 000 Kč formou slevy na služby. Od okamžiku převodu po dobu 36 měsíců (tří let) totiž operátor sleví 60 Kč, pokud zákazník dodrží dvě jednoduchá pravidla. Tím prvním je minimální výše útraty, poslední faktura musí znít alespoň na částku 199 Kč. Tu předchozí fakturu navíc musíte včas zaplatit. Konkrétní příklad – pokud zaplatíte zářijovou fakturu v termínu a v říjnu utratíte minimálně 199 Kč, odečte vám operátor z říjnové útraty 60 Kč formou bonusu.

Reklama